972-3-5176477 התקשרו עכשיו

צוות מקצועי להטסת חיות מחמד

כאשר מדובר ברווחתם של בעלי החיים שלנו ולעיתים בבריאותם הפיסית והנפשית, אנו מעוניינים בשירות המקצועי, בליווי האישי, ביחס האוהב ובדאגה אשר יתנו לנו ולחיות המחמד שלנו שקט נפשי. הצוות המיומן שלנו ב- Petsflyinghome מורכב ממומחים בעלי ניסיון רב בתחום שילוח בעלי חיים ליעדים בינלאומיים.
מומחים בהטסת חיות מחמד
הטיפול בהטסת חיות מחמד דורש ידע וניסיון רב. הצוות נדרש להיות בקיא ומעודכן במגוון תחומים, למשל: תקנות שילוח בינלאומיות בהתאם לסוג בעל החיים, יעד הטיסה וחברת התעופה, חוקי המכס, תקנות השירותים הווטרינריים, התאמת כלוב טיסה, התאמת מסלול ותנאי הטיסה ועוד.
צוות המשלחים שלנו הנו המקצועי ביותר בהטסת חיות מחמד.


יש לך שאלות לצוות שלנו ? להתייעצות עם מומחה


מומחים בהטסת חיות מחמד

  • הכשרה קפדנית -  כל משלח עובר הכשרה קפדנית ויסודית במרכז הלוגיסטי שלנו.

  • מעודכנים תמיד- בכל שנה אנו דואגים להטיס את כלל צוות השילוח לגרמניה על מנת לעבור תדרוכים עדכניים עבור כלל בעלי החיים על ידי המומחים בחברת התעופה Lufthansa. כמו כן, פעם בשנה אנו מארגנים כנס בינלאומי של כלל הסוכנים שלנו, בו אנו דואגים להתעדכן בתקנות החדשות והשונות ולהתמקצע בתחום הטסת חיות המחמד.

  • התמקצעות לכל חיה- כל חיית מחמד נדרשת לאישורים, לתנאי טיסה ולטיפול כללי שונה. לכן, אנו דואגים לערוך תחקיר מקיף על כל חיה מוטסת טרם הטסתה.

במשרדינו בתל אביב ובמסוף המטענים בשדה התעופה בן-גוריון, תוכלו למצוא את הצוות המקצועי שלנו בחברת  Pets Flying Home. אשר ידאגו לנסיעה נעימה של החיות שלנו, לנחיתה רכה ולראש שקט שלנו.

שיתופי פעולה עם מומחים ווטרינריים
כל בעל חיים היוצא מן הארץ חייב בתעודה רפואית ובדיקות מקדימות המתבצעות על ידי וטרינר. מטרת הבדיקות הינה בראש ובראשונה להביא את בעל החיים לטיסה כשבריאותו תקינה ולוודא שהטיסה איננה מסכנת את בריאותו. כמו כן, על בעל החיים לעבור את כלל החיסונים והטיפולים המונעים הנדרשים לו במדינת היעד.
ככלל, אנו ממליצים לפנות לווטרינר המשפחתי, אשר מכיר את ההיסטוריה הרפואית של בעל החיים ומסוגל לתת חוות דעת רפואית מדויקת.
עם זאת, לא כל ווטרינר בקיא בנהלי הבדיקות ובחיסונים הנדרשים טרם הטיסות. הדבר עשוי להביא לעוגמת נפש כתוצאה מאיסור העלאת בעל החיים לטיסה ובמקרים חמורים יותר- לתחלואה ואף למוות של חיית המחמד.
אנו נמצאים בקשר עם מספר ווטרינרים, אשר מתמחים בבדיקות המקדימות ונשמח לייעץ ולקשר את לקוחותינו עימם.
צוות המשלחים שלנו דואג בנוסף ללוות באופן אישי את תהליך הבדיקות הרפואיות ולהעביר את כל המידע הרלוונטי והמעודכן לגבי התעודות הנדרשות, שליחת הטפסים ועוד.
כמו כן, אנו מלווים ע"י מיטב הרופאים הווטרינריים המנהלים בית חולים ווטרינרי, הכולל חדרי ניתוח עם הציוד המשוכלל ביותר.

עיצוב ובניה שטיבל.קום

voltaren

voltaren fontanerosenmalaga.es

citalopram alcohol interactions

citalopram alcohol nhs open
edf40wrjww2webSite_lang_table:footer
 info@bivasbros.com רח' מיקוניס 3, ת"א 6777212, ת.ד. 2820 6102701, טל: 972-3-5176477 פקס: 972-3-5164682 
עיצוב ובניה שטיבל.קום