972-3-5176477 התקשרו עכשיו

מילון מונחים

כל מה שרצית לשאול על הטסת בעלי חיים ולא ידעת

 • בידוק מסמכים להטסת חיית מחמד- הליך ביורוקרטי מחייב המתבצע בנמל התעופה, במהלכו נציג של חברת התעופה יבדוק כי אכן קיימים כלל האישורים והבדיקות הנדרשים לעלייה למטוס של חיית המחמד. כמו כן, יבדוק את תקינות כלוב ההטסה . נציג שלנו ילווה אתכם בתהליך הבידוק ויעמוד לרשותכם בכל בעיה ושאלה.
 • הסעת חיות מחמד לשדה התעופה- חיית המחמד לרוב תיסע יחד אתכם לנמל התעופה, אולם במקרים מסוימים אין באפשרותנו לנסוע איתה, למשל: כאשר מייבאים אלינו את חיית המחמד לאחר "תקופת המתנה" לפני הגעה למדינת היעד, סיבות בריאותיות אשר מחייבות הסעה צמודה יחד עם וטרינר ועוד. כחלק משירות ה-VIP ב-Petsflyinghome, נציגינו ידאגו להסעת החיה לנמל התעופה ובמקרה הצורך, גם לליווי צמוד של וטרינר.
 • יבוא חיות מחמד
 • כלובי הטסה לחיות מחמד- כלוב הטסה תקני הנו אחד מהתנאים המחייבים בהטסת חיית המחמד. לכל חברת תעופה ישנן תקנות מדויקות לגבי גודל הכלוב, התקנים מחייבים על גבי הכלוב וכדומה. עמידה  מדויקת בתקנות הינה חיוניות לשמירה על בטיחות חיית המחמד ולביטחון הנוסעים בטיסה, כמו גם להתאמת הכלוב לגודל המטוס. לכן, במידה והכלוב איננו מתאים לתקנות חברת התעופה, היא רשאית לבטל את כרטיס הטיסה של חיית המחמד! נציג Pets Flying Home ידאג להתאים יחד אתכם כלוב תקני לחיית המחמד.
 • כרטיס טיסה לחיות
 • מלווה מוטס לחיות מחמד- במקרים בהם מתעורר הצורך בליווי צמוד של חיית המחמד בטיסה, כחלק משירותי ה-VIP  הניתנים בחברתנו אנו מספקים מלווה צמוד לכל אורך הטיסה. המלווה הנו אחד מצוות המשלחים המקצועיים של Pets Flying Home  אשר פרוסים בעולם או וטרינר מוסמך. כל מלווה עבר הכשרה קפדנית וידאג לכל צרכיה של חיית המחמד שלכם במהלך הטיסה.
 • עמילות מכס- שם כולל לכל עבודת הניירת והביורוקרטיה מול רשויות המכס. בתחומי הייבוא והיצוא של בעלי חיים, הדבר בא לידי ביטוי בעיקר בבדיקה של חוקי הייבוא של כל מדינה, ייצור שטר מטען ("כרטיסי הטיסה" של החיות) וטיפול בניירת אל מול שלטונות המכס. חברת האחים ביבאס בע"מ הינה עמיל מכס מורשה בישראל ולכן פועלת ישירות אל מול המכס, ללא תיווך של סוכנים, לטיפול מהיר ויעיל בעבודה מול גורמי המכס השונים. 
 • פנסיון לחיות- לעיתים קיים צורך באספקת שירותי לינה/ מנוחה לפני או במהלך הטיסה לבעלי החיים. במקרים בהם קיימות טיסות המשך או במקרים בהם על פי התקנות חיית המחמד אינה מורשית להגיע אל ארץ המוצא יחד אתנו. כחלק משירותי ה-VIP  אנו ב- Pets Flying Home מספקים שירותי פנסיון מתקדמים לחיות המחמד שלכם. 
 • רילוקיישן עם חיות מחמד-
 • שטר מטען- מושג מעולם המכס. זהו למעשה מסמך הזהות של מטען כלשהו בתהליך הייבוא או הייצוא, בדומה לדרכון נוסע. כאשר משלחים את חיית המחמד בבטן המטוס (כמטען מסחרי) יש לייצר עבורן שטר מטען שישמש כמסמך הזיהוי שלהן בפני חברת התעופה והמכס. Pets Flying Home מבית האחים ביבאס בע"מ הינה עמילות מכס ולכן מורשית לעבוד ישירות מול הגורמים הנדרשים בייצור שטר המטען ביעילות ומהירות.
 • שילוח בעלי חיים- במקרים בהם חיית המחמד איננה עומדת בתנאים המאפשרים עלייה למטוס, יש לבצע "שילוח" של החיה לחו"ל. כלומר, הטסת חיית המחמד בתא המטען כמטען מסחרי, להנפיק עבורה "שטר מטען" ולפעול מול רשויות המכס והגורמים השונים אשר נוגעים לייבוא/ייצוא בעלי חיים בישראל ובמדינת היעד. שינוע חיית המחמד באופן זה הינה מורכבת ודורשת עבודה מול מספר גורמים כמו גם ידע וניסיון בתקנות השונות והמשתנות.  צוות המשלחים שלנו ב- Pets Flying Home  הננו מקצועי ונמצא בקשר רציף עם הגורמים השונים בכל הנוגע לתהליך השילוח: החל מהתקנות הווטרינריות, תקנות המכס, תקנות חברות התעופה ועוד. משרדינו בנמל התעופה בן-גוריון מאפשר לצוות המשלחים שלנו ללוות  אתכם  ואת חיית המחמד שלכם עד לעלייה למטוס!
 • שירותי VIP- במקרים מסוימים, אין באפשרותנו לבצע את התהליכים הנדרשים לקראת ובמהלך הטיסה. לעיתים הנסיבות מאלצות אותנו לטוס ללא חיית המחמד  שרות בדיקות מקדימות  לחיית המחמד. פנסיון לחיות. ליווי צמוד בטיסה. שירותים נוספים של רילוקיישן ועוד
 • תעודת בריאות-תעודה אשר חתומה על ידי וטרינר מוסמך, ומאשרת את תקינות בריאותה של חיית המחמד. תעודה זו הינה הדרישה המינימאלית בהטסה ולרוב היא היא משמשת כמסמך היצוא של חיית המחמד. תעודת הבריאות מונפקת על ידי הווטרינר הפרטי (מומלץ!) או בשירותים הווטרינריים.
עיצוב ובניה שטיבל.קום

voltaren

voltaren fontanerosenmalaga.es

citalopram alcohol interactions

citalopram alcohol nhs open
edf40wrjww2webSite_lang_table:footer
 info@bivasbros.com רח' מיקוניס 3, ת"א 6777212, ת.ד. 2820 6102701, טל: 972-3-5176477 פקס: 972-3-5164682 
עיצוב ובניה שטיבל.קום