972-3-5176477 התקשרו עכשיו

הטסת חיות מחמד מא' ועד ת'

אז איך נוסעים עם חיית המחמד לחו"ל? מא' ועד ת'

 1. מילוי שאלון - מרגע התקשרותכם אלינו, אנו נבקש מכם למלא שאלון מפורט  ו-3 תמונות של בעל החיים וכלוב ההטסה, במידה ויש לכם. השאלון והתמונות יעזרו לנו בקבלת תמונה כללית אודות מורכבות התהליך: האם ניתן להעלות את חיית המחמד אתכם לטיסה או שנדרש לשלח אותה בתא המטען; האם קיימות תקנות מכס או ווטרינריה מיוחדות ליעד הטיסה או לבעל החיים המסוים ועוד.

 2.  ייעוץ מקדים ובניית תכנית מפורטת- נציג מומחה של Petsflyinghome ייצור עמכם קשר לתשאול נוסף וייעוץ ראשוני. אנו ניצור עבורכם תדריך מלא להכנת חיית המחמד לטיסה, ייעוץ בנושא האישורים והחיסונים הנדרשים בארץ ובחו"ל, מידע מקיף על הטיסה ופרטים אודות הנהלים הנוגעים לחיות מחמד בארץ היעד.

 3. תכנון הטיסה - לעיתים, יש לתכנן את הטיסה באופן מיוחד כך שיתאים לשינוע  חיית המחמד.  כך למשל, חברות תעופה מסוימות אינן מטיסות בעלי חיים, או מדינות מסוימות דורשות עיכוב בהבאת חיות המחמד לארצן מטעמים רפואיים ואחרים. מומחי השילוח שלנו נמצאים בקשר תדיר עם חברות התעופה ומדינות היעד ובקיאים בנהלים השונים. במידת הצורך, אנו נייעץ ואף נעזור לכם במציאת כרטיסי טיסה מתאימים לבעלי החיים, בתכנון מקיף של מסלול הטיסה, כולל עצירות ביניים לרווחת החיות ודאגה לפנסיון בטיסות המשך.

  טיפ: בשל המורכבות האפשרית בבחירת המסלול, אנו ממליצים לפנות אלינו כמספר חודשים טרום הטיסה.

 4. בדיקות רפואיות והנפקת תעודת בריאות– כל בעל חיים אשר טס לחו"ל חייב בתעודה רפואית החתומה על ידי וטרינר מוסמך או השירותים הווטרינריים. יש להנפיק את תעודת הבריאות עד 10 ימים לפני הטיסה! עליכם לגשת עליכם לגשת לווטרינר המתמחה בבדיקות טרום טיסה ובהנפקת תעודת בריאות. הבדיקות הרפואיות עשויות להתפרש על מספר ימים, לרבות: בדיקות דם, חיסונים, החדרת שבבים בינלאומיים, הנפקת אישורים וכיוצא באלה. 

  טיפ: אנו ממליצים לגשת לווטרינר הפרטי, אשר מכיר את החיה ומודע להיסטוריה הרפואית ומצבה הפיסי והנפשי.

  במידת הצורך, אנו נייעץ ונפנה אתכם לווטרינרים המתמחים בנושא. כמו כן, במידת הצורך, אנו נדאג לווטרינר מוטס אשר ילווה את חיית המחמד לכל אורך הטיסה.

 5. דאגה למסמכים וביטוחים- לאחר קניית כרטיסי הטיסה יש לדאוג לכל שאר האישורים. בשלב זה תקבלו הדרכה מפורטת בכל הנוגע להנפקת המסמכים וביטוחים בארץ ובחו"ל:

  • ביטוחים- כל בעל חיים חייב בביטוח נסיעות על ידי חברת ביטוח רשמית, שיגן מפני פציעות, ניתוחים ועוד.

  • פעילות מול עמילות מכס - כל בעל חיים אשר איננו נוסע על גבי תא הנוסעים חייב בשילוח ובשטר מטען המהווה כרטיס טיסה לבעל החיים.  חברת Pets Flying Home הינה חלק מחברת השילוח הבינלאומית "האחים ביבאס בע"מ" ולכן מאושרת להנפיק אישורי מכס ולפעול כנציג שלכם מול המכס, מול חב' התעופה ומול מסוף המטענים.

 6. התאמת כלוב הטסה - במידה ואין ברשותם כלוב התואם את התקנות של חברת התעופה, אנו נעזור לכם במציאת כלוב, אם בייעוץ לגבי מוסדות המוכרים כלובים תקניים ואם בהתאמת ומכירת כלובים על ידינו (כלוב מותאם אישית מגיע עד בית הלקוח תוך 3 ימי עסקים). למידע נוסף היכנסו התאמת כלוב טיסה לכלב ולחתול.

  טיפ: שליחת תמונות של בעל החיים והכלוב שברשותכם תעזור לנו בייעוץ ובהתאמת הכלוב לתקנים ותמנע אי נעימויות מול חברות התעופה או איסור על הטסת החיה.

 7. יום הטיסה- בידוק מסמכים לפני הטיסה וקליטה - לאחר שווידאנו שיש אישור לייצוא מהמכס, יש כלוב מתאים, כל האישורים והביטוחים תקפים, יש תעודת בריאות, ויש אישור לטיסה- אפשר להגיע לשדה התעופה. במסוף המטענים תיפגשו עם נציג הצוות המקצועי שלנו, אשר ילווה אתכם ואת חיית המחמד אישית לכל אורך תהליך הקליטה והבידוק. 

  • הכנות לבידוק וקליטה- נציגינו ירכיב עבורכם את הכלוב בצורה מקצועית, ידביק את כל הסימונים ומדבקות המכס הנדרשות ויעבור יחד אתכם על המסמכים כדי לוודא את הימצאותם ותקינותם. 

  • בידוק מסמכים לפני הטיסה- לאחר ההכנות, תיגשו יחד לתשאול חברת התעופה, בדיקת המסמכים והכלוב על ידם ובידוק ביטחוני. 

  • פרידה-  בשלב זה לאחר החיבוקים והנשיקות תוכלו לגשת לעיסוקיכם בשדה התעופה ונציגינו ילווה את בעל החיים עד למטוס.

  חשוב לציין כי איננו עוזבים את שדה התעופה עד שחיית המחמד התמקמה במטוס וטסה!

 8. דאגה לחיית המחמד במהלך הטיסה - אנו דואגים להוצאתו של בעל החיים כשיש קונקשיין במסלול הטיסה בכדי "לחלץ עצמות", לחדש את אספקת האוכל ושתייה, ולוודא שמבחינה רפואיות הכול בסדר.

 9. נחיתה ושחרורלרוב, שחרור בעל החיים הנו הליך פשוט. יש להגיע למחלקת המכס עם המסמכים איתם הגענו לשדה התעופה. במדינות כמו ניו-זילנד, הודו , דרום אפריקה ועוד, לא ניתן לשחרר עצמאית את בעל החיים. במקרים בהם לא יתאפשר לבעלים לשחרר, נציג שלנו יחכה בצד השני וידאג לשחרור בצורה מקצועית ומהירה. 


יש לך שאלות לצוות שלנו ? להתייעצות עם מומחה

עיצוב ובניה שטיבל.קום

voltaren

voltaren fontanerosenmalaga.es

citalopram alcohol interactions

citalopram alcohol nhs open
edf40wrjww2webSite_lang_table:footer
 info@bivasbros.com רח' מיקוניס 3, ת"א 6777212, ת.ד. 2820 6102701, טל: 972-3-5176477 פקס: 972-3-5164682 
עיצוב ובניה שטיבל.קום